Приміщення Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Хорольської районної ради Полтавської області є комунальною власністю Хорольської районної ради. Будівля збудована за типовим проектом і введена в експлуатацію 1954 року. Школа складається з трьох корпусів: І-й корпус – одноповерхове (1954р.) та двоповерхове (1996р) приміщення, ІІ корпус – приміщення спортивної зали (1961р.), ІІІ- корпус –приміщення шкільної майстерні, бібліотеки та шкільної їдальні.

Загальна площа навчального закладу–3199.26м2.

Стан збереження задовільний, будівля в цілому відповідає державним санітарним нормам облаштування й утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

На території школи є спортивний та баскетбольний майданчики, футбольне та волейбольне поле.

Затверджені акти на експлуатацію кабінетів інформатики, фізики, хімії, біології, спортивної зали, майстерні.

Усі приміщення відповідають державним санітарно-гігієнічним вимогам, про що свідчать акти перевірки дотримання санітарного законодавства.

Підходи до школи заасфальтовані. Школа розташована на достатній відстані від проїжджої частини дороги, територія навчального закладу огороджена.

Забезпечення ЗНЗ необхідними навчальними площами

У школі 4 класних кімнати для учнів початкових класів загальною площею 169,5м2та 7 класних кімнат для учнів 5-11 класів загальною площею 314,5м2.

Площа класних кімнат відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів (на одного учня не менша за 2 м2) та становить для учнів початкових класів в середньому 2,23 м2, для учнів старших та середніх класів - 2,54 м2.

У школі окрім класних кімнат 9 навчальних кабінетів: з них 2 кабінети інформатики, кабінети біології, хімії, фізики, географії, історії, математики, світової літератури і російської мови, кабінет психологічної розвантаження, майстерня, спортивна зала.

Спортивна зала школи забезпечена обладнанням, яке необхідне для виконання в повному обсязі програми з фізичного виховання. На спортивному майданчику розташоване футбольне поле, баскетбольний, волейбольний та спортивний майданчики для занять легкою атлетикою, яма для стрибків. Матеріально-технічна база спортивної кімнати поповнюється за рахунок спонсорських внесків.

У школі є кабінет психолога, музей школи, бібліотека, медичний кабінет, їдальня, буфет.

Класні кабінети початкових класів, навчальні кабінети обладнані меблями відповідно до вікового складу учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.