День Честі школи

День честі школи!

Днем Честі Школи назвали свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3, що відбулося 18 травня.

Ще його називають родинним, бо серед присутніх – учні, вчителі, батьки, гості.

/Files/images/DSCN2060.jpg/Files/images/DSCN2061.jpg

Привітати зі святом шкільний колектив прибули : голова районної ради Мартюк В.А., в.о. голови районної державної адміністрації Абрамов С.Г., начальник відділу освіти, молоді та спорту Потерайло І.М., Кражан Д. А., голова ради районної організації ветеранів, Похилько О. М., голова комісії районної ради ветеранів з військово-патріотичної роботи і виховання молоді.

У святково прибраній залі зібралися учасники свята, усі у вишиванках, адже захід збігається в часі з Всесвітнім Днем вишиванки і Днем Європи.

Перше слово директора школи про історію свята та героя М.П. Леуцького, чиє ім'я носить заклад та щирі слова привітання від голови районної ради Мартюк В.А., в.о. голови районної державної адміністрації Абрамов С.Г., начальника відділу освіти, молоді та спорту Потерайло І.М., Кражана Д. А., голови ради районної організації ветеранів.

А далі нагороди тим, хто цілий рік старанно працював та захищав честь школи на олімпіадах, різних конкурсах, змаганнях.

/Files/images/DSCN2073.jpg/Files/images/DSCN2091.jpg/Files/images/DSCN2101.jpg

На сцені у номінації "Інтелектуальна надія школи" – переможці та призери районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково –дослідницьких робіт МАН :

Маркелова Маргарита (11 клас)

Мироненко Віталіна (11 клас)

Гагін Юлія (11 клас)

Андрущенко Вікторія (10 клас)

Захаренко Каріна (10 клас)

Сторчак Владислав (10 клас)

Стецюра Богдан (10 клас)

Данильченко Вікторія (9 клас)

Кроленко Аліна (9 клас)

Пипко Денис (9 клас)

Безносик Анна (9 клас)

Корна Олександр (8 клас)

Гаркавенко Вікторія (8 клас)

Фроленкова Софія (7 клас)

Клиба Анастасія (6 клас)

Нагороди вручає начальник відділу освіти, молоді та спорту Потерайло І.М.

Директор школи Ткаленко К.Г. вручила нагороди у номінаціях:

"Талант-2018"

Команда "Дебати"

Команда КВН

Екологічна бригада

Загін ДЮП

Рій "Бджоли"(Джура)

Спартакіада школярів з військово-патріотичної підготовки,присвяченої Дню Захисника Вітчизни

«Юні митці школи»

Радченко Сергій ( 5 клас)

Орловська Карина і Лисенко Анна (7 клас)

Безносик Анна (9 клас) і Пилипчук Діана (11 клас)

5 клас

7 клас

Єресько Дар’я

«Юні олімпійці школи»

Щочка Тетяна (10 клас)

Захаренко Карина (10 клас)

Бровко Андрій Олександрович (9 клас)

Бибик Станіслав (9 клас)

Пипко Денис (9 клас)

Безносик Анна (9 клас)

Кроленко Аліна (9 клас)

Було багато нагород, привітань, подарунків. Звучали пісні у виконанні учнів 6 класу, танці від учасників танцювальних колективів під керівництвом Пінькас Марини Анатоліївни.

Свій звіт продемонстрували учасники обласного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") та учасники КВК.

Свято "День Честі школи" стало традиційним і проходило на високому рівні

/Files/images/SAM_1341.JPG/Files/images/DSCN2139.jpg/Files/images/SAM_1345.JPG/Files/images/SAM_1346.JPG/Files/images/DSCN2145.jpg/Files/images/DSCN2157.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.